Hakkımızda

Temiz içme suyundan, drenaj sularına ve atık su geri dönüşümüne kadar su günlük hayatımızın ayrılmaz unsurlarından birini teşkil etmektedir. Geçmişin elle kumanda edilen kuyularından, günümüzün çok çeşitli pompa sistemlerine, insanlar suyu daha verimli kullanabilmek ve kullanım alanlarını daha da genişletebilmek için suyu taşıma yöntemlerini geliştirmektedirler.

Medeniyetin gelişmesi, su kaynaklarının hızla tükenmesi ile sonuçlanmakta ve bu da yenilenebilir su kaynaklarını kolay hızlı bir biçimde kullanımını sağladıkları için su geri dönüşüm sistemlerini her zamankinden daha önemli hale getirmiştir. Bu sistemler aynı zamanda drenaj sularının tahliyesi ve atıksu arıtma sistemleri için de vazgeçilmez unsurlardır.

Bu anlamda HCP 30 yıllık üretim tecrübesini en iyi hidrodinamik teknikleri, en düşük enerji tüketimi ve en yüksek verimlilik esasına dayalı ürünler üreterek tüm dünyada müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. HCP POMPA, temiz su pompalarından drenaj pompalarına, atık su tahliye pompalarından jet su pompalarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine düşük enerji tüketimli ve yüksek performanslı ürünleri en iyi fiyat ve en kaliteli hizmet prensibi ile sunmaktadır.